KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14688255

nr 1468 8255

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Pastell, Marin. Signerad, daterad -17,25x49, yttermått inklusive ram: 35x60 cm

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

400 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:54:43

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström